Derybų vedimo meistriškumas: veiksmingiausios derybų technikos ir taktikos

2018.09.06 - 07, Vilnius

Kodėl verta dalyvauti?

 • Po mokymų dalyviai supranta, kokios derybų strategijos ir taktikos turi būti taikomos atitinkamose derybinėse situacijose, kokiomis priemonėmis galima pasiekti geriausių derybų rezultatų.
 • Geriau suprantamas savo ir derybų partnerio elgesys, daroma mažiau klaidų derybose. Dalyviai efektyviau derasi, taip taupomi kompanijos resursai ir didinamos sėkmingo sandorio galimybės.
 • Mokyme aptariama derybų proceso esmė ir kritiniai aspektai, priežastys, skatinančios puses pradėti ir tęsti derybas, analizuojami konkretūs derybiniai stiliai, strategijos ir taktikos, su asmenybėmis susiję derybų problemos ir psichologinis derybininko pasiruošimas.
 • Atliekamos praktinės užduotys padeda įsisavinti derybų stilius, suprasti bei taikyti strategijas ir taktikas, pažinti save kaip derybininką, pagerinti savo psichologinį pasiruošimą.


Ko išmoksite? Programa glaustai
 • Pasiruošimas deryboms ir situacijos analizė: kontroliniai klausimai. Kas yra svarbiausia kiekviename derybų etape? Informacijos, būtinos deryboms, rinkimas ir interpretacija. Savo norų ir poreikių įvertinimas. Kitos pusės reikalavimų ir poreikių įvertinimas. Derybų darbotvarkė: kaip tinkamai išdėstyti žingsnius?

 • Skirtumas tarp reikalavimų ir poreikių (interesų). Interesų derybų privalumai. Kodėl interesų derybos kartais baigiasi nesėkme? Kaip išeiti iš aklavietės ir pereiti prie konstruktyvių derybų? Ar kompromisas yra geriausia derybų baigtis? Galios derybų apibrėžimas, jų privalumai bei trūkumai. Kodėl mes nuolaidžiaujame? Kaip to išvengti?

 • Psichologinio pasiruošimo trūkumas – nesėkmingų derybų priežastis. Kaip pakeisti savo išankstines nuostatas, kad jos padėtų pasiekti derybų tikslus? Kaip atpažinti kitos pusės manipuliacijas? Kaip pasipriešinti psichologinio poveikio priemonėms? Geriausia alternatyva deryboms (BATNA) ir jos pateikimas kitai pusei.

 • Kaip derėtis su „sunkiais“ žmonėmis? Kaip sėkmingai derėtis itin atsakingose situacijose ir aplinkybėse? Derybos su priešingų vertybių žmonėmis. Konfliktinių situacijų valdymas.
TMD: kitaip ir geriau
 • Konsultantų rinkoje TMD ekspertai išsiskiria ypatingai aukšta kompetencija, atsakingu požiūriu į darbą ir geriausiomis savo srities žiniomis, gebėjimu jas pritaikyti. Jų paslaugos paklausios ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, Rusijoje, vykdome projektus Kazachstane, Gruzijoje, Skandinavijos šalyse ir kt.

 • Naudojamos veiksmingos ir validuotos mokymo metodikos, taikomi Harvard, INSEAD ir kitų žymiausių verslo mokyklų modeliai, naudojami naujausi pasaulinių konsultacinių bendrovių (Accenture, McKinsey) tyrimų duomenys bei integruojama užsienio partnerių patirtis.

 • Naujausių IT pasiekimų taikymas optimizuojant mokymo procesus, pvz.: grįžtamojo ryšio apklausos  mokymuose vyksta realiuoju laiku, tyrimai atliekami naudojant interneto platformas ir kt.

 • Stipri orientacija į individualias kliento situacijas ir poreikius, programų adaptavimas, atsakingas pasiruošimas mokymams ir lankstumas įgyvendinant projektus.

 • Klientų nuomone, „TMD - tai kūrybinga, veikli, aukštų standartų profesionalų komanda. Jie mums - geriausi!”

Registracija


Rita Žliobaitė, mokymų vadybininkė 
+370 645 68500  |rita.zliobaite@tmd.lt

Mokymą veda

Dainius Peldžius „TMD parters” konsultantas ir partneris, pardavimų valdymo, darbuotojų ugdymo ir efektyvaus vadovavimo ekspertas

Kaina:

€540 (be PVM)

Faktai

TMD klasika
12 metų TMD patirtis
10 000 + mokymo dienų
80 000 + mokymų dalyvių