Jūratė Vaičikonė

Vadovavimo ir personalo srities konsultantė bei praktikė


Apie Jūratę

Konsultantė ilgą laiką dirbo vadovaujančiose pozicijose vienoje didžiausių tarptautinių kompanijų Lietuvoje, todėl turi sukaupusi brandžios patirties įvairiais darbuotojų ugdymo klausimais. Jūratė yra dalyvavusi formuojant naujus struktūrinius padalinius organizacijose, nustatant darbuotojams tikslus, paskirstant funkcijas, deleguojant užduotis bei vykdant jų monitoringą. Konsultantei yra tekę susidurti su motyvavimu ypatingai sunkiose darbo situacijose, rūpintis empatišku pavaldinių ugdymu bei talentų paieška.

Jūratė išsiskiria gebėjimu profesionaliai pažvelgti ir įsigilinti į individualias kiekvienos organizacijos situacijas, o kritinio ir kūrybinio mąstymo įgūdžiai leidžia greitai atrasti tinkamus problemų sprendimo būdus.

Profesinėje srityje konsultantė gilinasi į lyderystės, taikomosios organizacijos psichologijos, papildomo darbuotojų motyvavimo bei darbuotojų ugdymo sritis, padeda organizacijoms vystyti bei įtvirtinti darnius, empatija bei įsiklausymu pagrįstus santykius tarp vadovų ir pavaldinių.


Ekspertinės sritys

Efektyvus vadovavimas, lyderystė organizacijoje, vadovų asmeninis ugdymas, darbas su komanda.

„Didelių darbų sėkmė dažnai priklauso nuo smulkmenų.” Livijus