Jūratė Vaičikonė

Vadovavimo, lyderystės bei personalo srities konsultantė ir praktikė.


Apie Jūratę

Konsultantė turi sukaupusi brandžios  praktinės patirties įvairiais darbuotojų ugdymo klausimais. Jūratė yra dalyvavusi formuojant naujus struktūrinius padalinius organizacijose, nustatant darbuotojams tikslus, deleguojant užduotis bei vykdant jų monitoringą. Konsultantei yra tekę rūpintis empatišku pavaldinių ugdymu bei talentų paieška.

Jūratė išsiskiria gebėjimu profesionaliai pažvelgti ir įsigilinti į individualias kiekvienos organizacijos situacijas, o kritinio ir kūrybinio mąstymo įgūdžiai leidžia greitai atrasti tinkamus problemų sprendimo būdus. Profesinėje srityje konsultantė gilinasi į lyderystės, taikomosios organizacijos psichologijos, papildomo darbuotojų motyvavimo bei darbuotojų ugdymo sritis, padeda organizacijoms vystyti bei įtvirtinti darnius, empatija bei įsiklausymu pagrįstus santykius tarp vadovų ir pavaldinių. 

Konsultantė yra sertifikuota darbui su IPB Partners DiSC metodika.


Ekspertinės sritys

Ugdantysis vadovavimas, lyderystė organizacijoje, pokyčių valdymas, darbas su komanda, 360° grįžtamojo ryšio tyrimai, veiklos vertinimo sistemų kūrimas ir vystymas.

„Didelių darbų sėkmė dažnai priklauso nuo smulkmenų.” Livijus