Kaip parduoti „kylant liftu“?
Greito ir įtaigaus bendravimo principai

2018.04.05, Vilnius

Kodėl verta dalyvauti?

  • Dalyviai išsigrynina naudas, kurias pardavimo procese turėtų akcentuoti skirtingų segmentų klientams, problemas, kurias sprendžia parduodami produktai ar paslaugos. Išsirenka labiausiai klientams įtaką darančias kitų klientų patirtis, faktus, skaičius, kurie skatina klientas pirkti produktus ar paslaugas.
  • Mokymo dalyviai praktiškai patiria, pasiruošimo/namų darbų atlikimo svarbą greito pardavimo rezultatui. Sužino į kokius klausimus reikia turėti atsakymus, norint greitai įtikinti/sudominti klientą.
  • Dalyviai sužino ir praktiškai asmeniškai išbando greito pardavimo technikas. Viena iš mokyme naudojamų technikų „Elevator pitch”, kuri leidžia greitai sudominti klientą pasakojant apie save, atstovaujamą organizaciją ar kliento problemai spręsti skirtą produktą/paslaugą, naują idėją.
  • Praktinių užduočių metu seminaro dalyviai turi galimybę pamatyti save „iš šono“, įvertinti savo stipriąsias/silpnąsias puses ir padaryti išvadas, ką jie turėtų tobulinti norėdami dar sėkmingiau greitai daryti įtaką klientams.


TMD: kitaip ir geriau
  • Konsultantų rinkoje TMD ekspertai išsiskiria ypatingai aukšta kompetencija, atsakingu požiūriu į darbą ir geriausiomis savo srities žiniomis, gebėjimu jas pritaikyti. Jų paslaugos paklausios ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, Rusijoje, vykdome projektus Kazachstane, Gruzijoje, Skandinavijos šalyse ir kt.

  • Naudojamos veiksmingos ir validuotos mokymo metodikos, taikomi Harvard, INSEAD ir kitų žymiausių verslo mokyklų modeliai, naudojami naujausi pasaulinių konsultacinių bendrovių (Accenture, McKinsey) tyrimų duomenys bei integruojama užsienio partnerių patirtis.

  • Naujausių IT pasiekimų taikymas optimizuojant mokymo procesus, pvz.: grįžtamojo ryšio apklausos mokymuose vyksta realiuoju laiku, tyrimai atliekami naudojant interneto platformas ir kt.

  • Stipri orientacija į individualias kliento situacijas ir poreikius, programų adaptavimas, atsakingas pasiruošimas mokymams ir lankstumas įgyvendinant projektus.

  • Klientų nuomone, „TMD - tai kūrybinga, veikli, aukštų standartų profesionalų komanda. Jie mums - geriausi!”

Registracija

  Monika Savilionytė, mokymų vadybininkė 
+370 626 08431 |monika.savilionyte@tmd.lt

Mokymą veda

Aida Baranauskaitė Aktyvaus asmeninio pardavimo ekspertė ir klientų aptarnavimo konsultantė

Kaina:

€280 (be PVM)

Faktai

Sezono naujiena!!
12 metų TMD patirtis
10 000 + mokymo dienų
80 000 + mokymų dalyvių